Fagrådet for LMS

Fagrådet bidrar i utviklingen av lærings- og mestringstilbudene (LMS) i kommunen. Vi møtes 2 ganger i året.

Leder:

Silje Fimreite
Prosjektleder for læring og mestring

Referent:

Kaia Astor
Erfaringskonsulent i LMS

Medlemmer:

Jill Marita Linde
Avdelingsleder for helsesøster- og jordmortjenesten
Jill.marita.linde@nittedal.kommune.no

Ellen Heier
Veileder på Nav
ellen@heier@nittedal.kommune.no

Truls Hellevik Olsen
Lege
Truls.hellevik.olsen@nittedal.kommune.no

Atle Aunaas
Avdelingsleder fysio-ergo barn og unge
Atle.aunaas@nittedal.kommune.no

Marit Buraas
Saksbehandler på tildelingskontoret
Marit.buraas@nittedal.kommune.no

Vera Hild
Fagleder fysioterapi voksne
Vera.hild@nittedal.kommune.no

Jane Halvorsen
Brukerrepresentant
jane@norilco.no

Karine Røthe
Ungdomskoordinator
Karin.rothe@nittedal.kommune.no

Mariann Aasheim Rørhus
Fagsjef i enhet for tilrettelagte tjenester
Mariann.aasheim.rorus@nittedal.kommune

Karin Bennetter
Frisklivskoordinator
karin.bennetter@nittedal.kommune.no

Håkon Navestad
Fagsjef i enhet for hjemmetjenester, forebygging og rehabilitering
Hakon.Navestad@nittedal.kommune.no

Sist endret 29.06.2018
Fant du det du lette etter?

Finn frem

Kontakt

Prosjektleder læring og mestring (LMS)
 
Login for redigering