Ansatte i PPT

Ta gjerne kontakt med oss dersom det er noe du lurer på.

 

Aspunvik, Marie Gran. Leder for PPT. Psykolog.
 
Andreassen, Anne Marte. Spesialpedagog.
 
Bonnevie, Cecilie. Pedagogisk-psykologisk rådgiver.
Telefon: 67 05 92 55  Mobil: 90 21 12 08 
 
Bråten, Berit. Spesialpedagog.
Telefon: 67 05 92 64
Epost: berit.brathen@nittedal.kommune.no
 
Caffrey, Kristin. Psykolog.
Telefon: 67 05 92 65 Mobil: 90 74 87 43
Epost: kristin.caffrey@nittedal.kommune.no
 
Enge, Kaja Jacobsen. Spesialpedagog.
Telefon: 67 05 92 60 Mobil: 48 86 89 79
Epost: kaja.jacobsen.enge@nittedal.kommune.no
 
Fløgstad, Christine Birknes. Pedagog. (ute i svangerskapspermisjon)
(Ta kontakt med sekretær dersom det er spørsmål)
Epost: christine.birknes.flogstad@nittedal.kommune.no

Guttormsen, Hilde. Spesialpedagog.
Telefon: 67 05 92 63
Epost: hilde.guttormsen@nittedal.kommune.no
 
Handeland, Tore Bergby. Psykolog

Telefon: 67 05 92 67 Mobil: 48 86 92 04
Epost: tore.handeland@nittedal.kommune.no

Løken, Cornelia. Psykolog.
Telefon: 67 05 92 69 Mobil: 48 86 92 17
Epost: cornelia.loken@nittedal.kommune.no
 
Olaussen, Fanny Marlen. Spesialpedagog. (ute i svangerskapspermisjon)
 
 
Skogvang, Karina Brekke. Psykolog. 
Telefon: 67 05 92 62 Mobil: 48 86 91 32
Epost: karina.brekke.skogvang@nittedal.kommune.no
 
Smørdal, Hanne Plesner. Psykolog.
Telefon: 67 05 92 57 Mobil: 48 86 92 03
Epost: hanne.plesner.smordal@nittedal.kommune.no
 
Sundal, Ann-Helen Hanken. Psykolog.
Telefon: 67 05 92 68 Mobil: 
91 31 72 83
Epost: ann-helen.sundal@nittedal.kommune.no
 
Sekretær PPT.
Telefon: 67 05 92 61
Epost: elin.fjeld@nittedal.kommune.no
 
 

 

Sist endret 06.06.2018
Fant du det du lette etter?

Finn frem

 
Login for redigering